Contact

Indien u vragen en/of opmerkingen heeft, neem dan gerust contact met ons op

Stichting Centrummanagement Cuijk

Postadres: Postbus 370, 5430 AD  Cuijk

IBAN: NL85RABO 0159 7348 27
BTW: 852296204B01
KvK: 56773226

Contactgegevens

Bestuur:
Voorzitter: Jozèf Rutten   voorzitter@cmcuijk.nl
Penningmeester: Arno Willems   penningmeester@cmcuijk.nl
Secretariaat: Vacant   secretariaat@cmcuijk.nl
Horeca: Erwin Poels   horeca@cmcuijk.nl
Retail – wijkraad centrum: Frans Stevens   retail@cmcuijk.nl
       
Centrummanager
Bezoek op afspraak via mail
Clemens Binkhorst   centrummanager@cmcuijk.nl
06-55344218
 
Horeca
Horeca droog: Ronald Zeelen    
Horeca nat (cafe’s): Egbert Barneveld    
       
Mode Pia Boogaart    
Corrie Bouma    
 
Straatvertegenwoordigers
Molenstraat, Smidstraat: Marc van Hees    
Louis Jansenplein, Kaneelstraat, Veldweg Stephan Emons    
Korte Molenstraat: Han van Oort    
Grotestraat, ‘t Tuigleerstraatje, Kerkstraat, Maasstraat, Deken vd Ackerhof, Vorstendom: Martijn Willems    
Maasburg: Tjerk de Sain    
Stationsplein: (vacant)    

Contactformulier

keyboard_arrow_up